Facebook ikonka prawy margines

Nowości

 • Kto się schował?

  Kangur, lew, hipopotam, nosorożec, zebra, baran… Jest ich 18 i wszystkie spoglądają na nas z uśmiecham, chichotem, powagą, a może badawczo?

 • Dom Tajemnic

  Dom Tajemnic” to doskonała lektura dla młodych miłośników fantastyki. Niesamowite przygody w tajemniczym świecie, magia i sekrety do odkrycia sprawiają, ze książkę czyta się jednym tchem.

 • Ocaliła mnie łza

  „Ocaliła mnie łza” autorstwa Angèle Lieby to wstrząsająca i autentyczna relacja pacjentki wybudzonej ze śpiączki.

 • Festyn

  Jak odpowiedzieć najmłodszym na zaskakujące pytania związane z zaradnością i wydawaniem pieniędzy? Czy można pokazać dziecku jak być przedsiębiorczym i przygotować je do wymogów stawianych przez rzeczywistość?

 • Ogrody marzeń

  „Ogrody marzeń” to kolejna znakomita powieść obyczajowa Eriki James. Tym razem autorka zabiera nas do małego brytyjskiego miasteczka, gdzie oprócz kilku eleganckich wilii u starej plebanii znajduje się Klub Ogrodnika zrzeszający miejscowych wielbicieli roślin.

 • O Melanii, Melchiorze i Panu Przypadku

  Jak wskutek małej awarii ośmielić dwa zamknięte w sobie zwierzątka? Kim jest tajemniczy Pan Przypadek? I w jaki sposób pokonać nieśmiałość?

 • Obrazki z wystawy

  Londyn, czasy II wojny światowej – rząd brytyjski decyduje o ukryciu dzieł sztuki zgromadzonych na przestrzeni lat w państwowym muzeu. Aby jednak podtrzymać obywateli na duchu, raz w miesiacu Natioinal Gallery wystawia jedno arcydzieło. Każdego miesiąca też, Daisy Miton wysyła list do swojej przyjaciółki...

 • I góry odpowiedziały echem

  „I góry odpowiedziały echem” to kolejna długo wyczekiwana powieść autora „Chłopca z latawcem” i „Tysiąc wspaniałych słońc”. Jest rok 1952. Abdullah i jego siostra Pari mieszkają z ojcem i macochą w ubogiej wiosce Szadbagh

 • Na tropie Bestii: Ferno ognisty smok

  Czy znacie Królestwo Avantii, chronione przez magiczne bestie? Klątwa złego czarodzieja Malvela sprawiła, że bestie oszalały i zwróciły się przeciwko królestwu. Przepowiednia mówi, że klątwę może zniszczyć tylko jeden chłopiec…

 • Pomelo i przeciwieństwa

  Jak pokazać maluchowi różnicę miedzy tu i tam, sprawdzić by zrozumiał czym różni się marzenie od rzeczywistości, niemożliwe od możliwego i poranek od wieczora.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz
Kalendarz
październik 2022
pn wt śr cz pt so nd
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31