Facebook ikonka prawy margines

Nowości

 • Kobieta szpieg

  "Kobieta szpieg" to gratka dla miłośników biografii. Autorka książki opowiada niezwykłą historię Krystyny Skarbek – polskiej kobiety-szpiega.

 • Jak zostać łowcą kosmitów?

  Czy chcecie dowiedzieć się z czego zbudowane są gwiazdy i jaki jest wiek wszechświata? Czym są egzoplanety, czerwone karły i gorące jowisze oraz jak je znaleźć?

 • Siri

  Siri to pomysłowa i rezolutna dziewczynka. Pewnego dnia znudzona brakiem kompana do zabawy, pyta mamę czy będzie miała siostrzyczkę albo braciszka.

 • Pasterz

  Jest wigilijny wieczór 1957 roku. Młody pilot RAF-u zamknięty w kokpicie jednozałogowego  samolotu wraca z Niemiec do bazy w Anglii na świąteczny urlop. Zgodnie z planem przelot miał trwać 70 minut. Tymczasem w samolocie następuje awaria i rutynowy lot staje się wydarzeniem zupełnie nieprzewidywalnym...

 • Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka
  Szukacie na zimowe wieczory książki przygodowej z dreszczykiem emocji i zjawiskami paranormalnymi? Dobrze trafiliście! „Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka” to już siódma część przygód trójki gimnazjalistów stworzona przez Rafała Kosika.
 • Ruletka nawyków

  Dlaczego mamy za dużo przyjaciół na Facebooku? Czy w specyficznych okolicznościach każdy może stać się mordercą? Jak przestać gubić, klucze, parasolki, telefony? Czemu tak trudno zatrzeć pierwsze wrażenie ?

 • Zagadkowa koperta listonosza Artura
  Wszyscy są zapracowani, ale na pewno nie tak zapracowani jak sympatyczny i dociekliwy listonosz Artur. Pędząc na swym rowerze w poszukiwaniu właścicieli tajemniczej korespondencji napotyka po drodze wielu odbiorców listów, kartek i przesyłek
 • Romeo i Julia
  Jak w ciekawy sposób dowiedzieć się nieco więcej czym jest balet? Co zrobić, by zachęcić dzieci do wspólnego podziwiana urzekających przedstawień tanecznych?
 • Lamelia szczęśliwa i porwanie krewetki
  Co zrobić, by rodzice zgodzili się na upragnione zwierzątko w domu? Jak rozwikłać tajemnicę zniknięcia pewnej sympatycznej krewetki? Tego wszystkiego dowiecie się sięgając po książkę Joanny Krzyżanek o sympatycznej Lamelce z głową pełną pomysłów i talentem detektywistycznym
 • Cudowne lata
  Cudowne lata to zbiór ciekawych , zajmujących a czasem zabawnych opowieści o rodzinnych stronach i czasach dzieciństwa znanych dziennikarzy, artystów i sportowców.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz