Facebook ikonka prawy margines

Aktualności

 • Wakacyjne spotkanie z książką
  18 sierpnia 2022

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Matwij, autorką powieści „Madame Blanche” i „W sieci kłamstwa”.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
  29 lipca 2022

  Z wielką przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uzyskała środki na zakup nowości wydawniczych.

 • Sierpniowe kody do serwisu Legimi
  27 lipca 2022

  Informujemy, że sierpniowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od 1 sierpnia 2022 roku (poniedziałek).

 • Projekty: Polsko-ukraińskie lato w Bibliotece
  20 lipca - 05 sierpnia 2022

  Z radością informujemy, że nasza Biblioteka bierze udział w projekcie "Biblioteka dla wszystkich. Równi. Różni. Ważni". W ramach projektu organizujemy działania wakacyjne, integrujące młodych Polaków i Ukraińców.

 • Godziny pracy Filii nr 1
  04 - 31 lipca 2022

  Od 4 lipca 2022 r. do odwołania Filia nr 1 będzie czynna tylko w piątki.

 • Afisz zapraszający na wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Widoczny portet Henryka Dobrzańskiego Hubala w mundurze z odznaczeniami
  01 lipca 2022
  Od 1 lipca zapraszamy do obejrzenia wystawy „Ostatni żołnierz września – 125. rocznica urodzin mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”.
 • Godziny pracy Biblioteki w okresie wakacyjnym
  23 czerwca 2022

  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pracy biblioteki w okresie wakacyjnym.

 • Cykle: W labiryncie traw – spotkania wakacyjne
  21 czerwca - 31 sierpnia 2022

  Rośliny łąkowe zachwycają różnorodnością kolorów i zapachów, są skarbnicą leczniczych preparatów i naturalnych kosmetyków. Pojawiają się w legendach, opowieściach i obrzędach ludowych. Idąc na spacer możemy tworzyć z nich piękne kompozycje do naszych domów, upleść wianki lub odpocząć w ciszy i spokoju.

 • Projekty: Rzeczy specjalne – konkurs czytelniczy dla młodzieży
  15 czerwca 2022

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu „Biblioteka zawsze po drodze” zaprasza czytelników w wieku 11-14 lat do udziału w konkursie czytelniczym.

 • Projekty: Biblioteka zawsze po drodze
  14 kwietnia 2022

  Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację działań promujących czytelnictwo, a także wzmacniających rolę biblioteki jako jednego z ważnych ośrodków lokalnego życia kulturalnego. Nasz projekt uzyskał drugi wynik na liście na ponad 700 wniosków!

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz