Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani”

wtorek, 28 kwietnia 2015
Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani”

Kim byli Jan i Elżbieta Heweliusz, Gabriel Daniel Fahrenheit i Witold Lutosławski? Jak się rozwijali i co sprawiło, że ich talent oraz ciekawe pomysły zaskoczyły świat? Biografie słynnych osób z perspektywy małych i dużych poznali uczestnicy spotkań autorskich z Anną Czerwińską-Rydel w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

28 kwietnia Anna Czerwińska-Rydel spotkała się z członkami Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” oraz z młodzieżą z Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Spotkanie odbyło się z okazji Światowego Dnia Książki.
Wspólnie autorką przenieśliśmy się do świata nauki i muzyki, by prześledzić drogę do sukcesu pozornie zwyczajnych bohaterów. Przekonaliśmy się, że warto mieć marzenia i realizować swoje pasje. Nie zabrakło także pytań o to, skąd autorka czerpie pomysły do swoich książek i jak rozpoczęła się jej przygoda z pisaniem.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

GALERIA
Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani” - Zdjęcie nr 1Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani” - Zdjęcie nr 2
Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani” - Zdjęcie nr 3Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani” - Zdjęcie nr 4
Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani” - Zdjęcie nr 5Kluby: Z pasją i zapałem – Anna Czerwińska-Rydel w DKK „Zaczytani” - Zdjęcie nr 6