Wystawy: FREEDOM 3D – ZOBACZ TO!

28 kwietnia - 28 maja 2015
Wystawy: FREEDOM 3D – ZOBACZ TO!

Co wie młodzież o wolności? Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i młodzież z grupy Freedom 3D zapraszają na otwarcie wystawy z realizacji polsko-słowackiej wymiany, której tematem przewodnim była właśnie wolność.

Opowiemy o pełnym energii spotkaniu polsko-słowackiej młodzieży w Beskidzie Niskim, podzielimy się wrażeniami i doświadczeniami, a chętnym podpowiemy jak stworzyć swój własny młodzieżowy projekt. Zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia o 17:00 w Czytelni Głównej MBP w Jaśle (ul. Kościuszki 47).

Wystawa odbywa się w ramach projekt u FREEDOM 3D, który jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.Organizatorem projektu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, partnerem projektu jest Mestský Dom Kultúry we Vranovie nad Topl’ou na Słowacji.

Patronat medialny nad projektem objęli: Tygodnik Nowe Podkarpacie, Trendy Radio, Telewizja Jasło oraz portale: jaslo4u.pl, terazjaslo.pl, twojejaslo.pl, jaslonet.pl, wirtualnejaslo.pl.