Facebook ikonka prawy margines

Dla bibliotekarzy - archiwum 2021

 • Medal SBP „W Dowód Uznania” dla Doroty Kamińskiej
  31 grudnia 2021

  Z wielką radością informujemy, że nasza koleżanka Dorota Kamińska została uhonorowana przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Medalem „W Dowód Uznania” za zasługi dla bibliotekarstwa oraz SBP.

 • Projekty: Bibliotekarz (ot)WARTY! - podsumowanie działań dla bibliotekarzy
  16 grudnia 2021

  Od maja do listopada 2021 r. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego w ramach projektu „Bibliotekarz (ot)WARTY!” wzięli udział w warsztatach, szkoleniach oraz wizytach studyjnych pozwalających poszerzyć zakres wiedzy merytorycznej, nabyć nowe umiejętności oraz poznać dobre praktyki na płaszczyźnie animacji czytelnictwa.

 • Projekty: Bibliotekarz o krok przed zmianami!
  17 listopada 2021

  W dniu 17 listopada 2021r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu „Bibliotekarz (ot)WARTY!” odbyło się szkolenie  „Pokolenie „Z” w bibliotece. Techniki pracy, organizacja przestrzeni, budowanie oferty dla nowych pokoleń” prowadzone przez Alinę Łysak.

 • Projekty: Bibliotekarz zintegrowany!
  26 października 2021

  W dniach 20-26 października 2021r. bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w ramach projektu „Bibliotekarz (ot)WARTY!” zaprosili mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego do udziału w akcji, mającej na celu sprawdzenie, jak postrzegana jest biblioteka i jej oferta.

 • Projekty: Wchodzi(my) w narrację z otoczeniem!
  16 - 17 września 2021

  16-17 września 2021 r. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego w ramach projektu „Bibliotekarz (ot)WARTY!” wzięli udział w warsztatach inspirowanych MIASTOCHODZIKIEM (projektem miejskiego spacerownika), prowadzonych przez Pawła Kulę, animatora kultury, nauczyciela i artedukatora.

 • Projekty: Biblioteka zawsze po drodze!
  20 - 21 maja 2021

  W dniach 20-21 maja 2021 r. pracownicy  bibliotek publicznych powiatu jasielskiego wzięli udział w  2-dniowych warsztatach „Biblioteka –  zawsze po drodze!” w ramach projektu „Bibliotekarz(ot)WARTY!” połączonych z obchodami  Powiatowego Dnia Bibliotekarza.