Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle Małgorzata Piekarska odznaczona

czwartek, 09 grudnia 2010

W czwartek, 9 grudnia 2010 roku Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle Małgorzata Piekarska została odznaczona przez Podkarpackiego Wicekuratora Oświaty Antoniego Wydrę Medalem Komisji Edukacji Narodowej, przyznanym przez Ministra Edukacji Katarzynę Hall.

„Odznaczenie jest dla mnie ogromną niespodzianką, nic nie wiedziałam o wniosku. To wyraz uznania nie tylko dla mnie, ale też dla pracowników Biblioteki, szczególnie zaangażowanych w promocję głośnego czytania dzieciom i inne formy edukacji kulturalnej” – powiedziała M. Piekarska.