Facebook ikonka prawy margines

Sukcesy 2020

 • Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wyróżniona!
  07 grudnia 2020

  Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasza Biblioteka otrzymała wyróżnienie - czytnik Kindle Paperwhite, za aktywny udział i zaangażowanie w realizację projektu Dyskusyjne Kluby Książki w 2020 r.

 • Urodziny Pippi - rozstrzygnięcie konkursu
  29 października - 30 listopada 2020

  14 listopada w rocznicę urodzin szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren Wydawnictwo Jung-off-ska ogłosiło wyniki ogólnopolskiego konkursu dla Rodzin z okazji 75. Urodzin Pippi - „Lato z Pippi.

 • Książki i materiały o diecie bezglutenowej
  18 sierpnia 2020

  Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle dzięki udziałowi w konkursie „Biblioteka Bezglutenowa”, organizowanym przez Good Books otrzymała komplet książek oraz materiałów edukacyjnych dotyczących diety bezglutenowej, rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

 • Kluby: DKK „Liberatorium” znów w czołówce!
  27 maja 2020
  Miło nam poinformować, że Pani Stanisława Czernik, członkini Dyskusyjnego Klubu Książki „Liberatorium” działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle otrzymała nagrodę Instytutu Książki za recenzję książki Agaty Napiórskiej „Szczęśliwe przypadki Józefa Wilkonia”.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz