Facebook ikonka prawy margines

Urodziny Pippi - rozstrzygnięcie konkursu

29 października - 30 listopada 2020
Urodziny Pippi - rozstrzygnięcie konkursu

14 listopada w rocznicę urodzin szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren Wydawnictwo Jung-off-ska ogłosiło wyniki ogólnopolskiego konkursu dla Rodzin z okazji 75. Urodzin Pippi - „Lato z Pippi.

Wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii Praca Plastyczna znalazły się laureatki I lokalnego etapu Konkursu, którego ambasadorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.
Miło nam poinformować, że wśród zwycięzców są nasze Czytelniczki Julia Zoła i jej mama Danuta Zoła, których praca zdobyła I miejsce oraz Emilia Bachta i jej mama Regina Bachta, których praca znalazła się wśród  wyróżnionych. Serdecznie gratulujemy!

Rozstrzygnęliśmy lokalną edycję Ogólnopolskiego Konkursu z okazji 75. Urodzin Pippi – „Lato z Pippi”, organizowanego przez Wydawnictwo Jung-off-ska.

13 października 2020 r. jury w składzie: Renata Grzegorczyk – Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Maria Łukasiewicz – Filia Naramowicka Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu, Anna Zielińska – Wicedyrektor Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle oraz Katarzyna Gądek-Smyka – Jasielski Dom Kultury, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagrody główne:

- Emilia Bachta, Regina Bachta (Chrząstówka)

- Martyna Wesołowska, Monika Wesołowska (Jasło)

- Julia Zoła, Danuta Zoła (Dębowiec)

Wyróżnienia:

- Martyna Fortuna, Teresa Fortuna (Dębowiec)

- Emilia Krejza-Baca, Jolanta Krejza-Baca (Jasło)

- Anna Mazan, Monika Mazan (Jasło)

- Kornelia Tokarz, Anna Tokarz (Jasło)

- Karol Michalec, Beata Szajna (Jasło)

 

Z laureatami skontaktujemy się osobiście w najbliższym czasie w sprawie odbioru nagród. Wymienione prace wezmą udział w ogólnopolskiej edycji konkursu, której rozstrzygnięcie nastąpi 14 listopada, w dniu 75. urodzin Pippi.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!