Facebook ikonka prawy margines

Projekty: „XV Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny”

poniedziałek, 06 września 2021
Projekty: „XV Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny”

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Promocja czytelnictwa” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, na realizację projektu „XV Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny”.

Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny jest jednym z ważniejszych wydarzeń w mieście, prezentuje najciekawsze wydarzenia literackie i kulturalne. Mottem przewodnim jubileuszowego 15. Festiwalu będzie hasło „Poezja i proza na drogach i bezdrożach”. Działania projektowe będą realizowane w dniach 27 września – 10 października 2021. Tym razem na miłośników książki czekają spotkania z udziałem współczesnych twórców związanych z naszym regionem: Jasłem, Jasielszczyzną i Beskidem Niskim.

Partnerami projektu są: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ożennej.
O wszystkich działaniach projektowych informować będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej, fanpage'u na Facebooku i w mediach lokalnych.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.


Zobacz także:

 

Dofinansowanie: