Facebook ikonka prawy margines

Konkursy - archiwum 2016

 • Konkursy: Finaliści w Lirycznym Jaśle
  24 maja 2016

  Za nami uroczysta gala finałowa w XXI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży. Relacja i fotogaleria już wkrótce, a tymczasem przedstawiamy laureatów.

 • Konkursy: Nagrodzeni w „Lirycznym Jaśle” – finał XXI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży
  24 maja 2016

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają na finał XXI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”. Laureatów Konkursu poznamy 24 maja 2016 r. podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Kinie JDK Syrena w Jaśle.

 • Konkursy: Liryczne Jasło - informacja dla uczestników Konkursu
  26 lutego - 20 maja 2016
  Trwa poprawa prac XXI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży "Liryczne Jasło", rozpoczęły się również przygotowania związane z organizacją finału Konkursu. Tegoroczna edycja jest pod wieloma względami wyjątkowa.
 • Konkursy: Pisz, twórz i publikuj w „Lirycznym Jaśle”!
  31 stycznia 2016
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają na XXI Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”. Zamiast przechowywać swoją twórczość na dysku komputerowym lub w głębinach szuflady, wyślij swoje utwory do nas i wygraj!
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz