Facebook ikonka prawy margines

Konkursy - archiwum 2013

 • Projekty: Turniej Jednego Wiersza
  30 września 2013
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w Turnieju Jednego Wiersza.
 • Projekty: Finał konkursu „Wierszyki plątające języki”
  07 czerwca 2013
  7 czerwca 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na audiobook „Wierszyki plątające języki”
 • Konkursy: XVIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży rozstrzygnięty
  09 maja 2013
  9 maja 2013 roku w sali widowiskowej JDK odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, zorganizowanego po raz XVIII przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Oddział w Jaśle.
 • Konkursy: Konkurs na Demotywator literacki rozstrzygnięty!
  09 maja 2013
  Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na Demotywator literacki odbyło się 9 maja 2013 r. w sali widowiskowej JDK w ramach finału XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży.
 • Konkursy: Wierszyki plątające języki
  26 kwietnia - 27 maja 2013
  Pobaw się słowem, nagraj mini audiobook i zgarnij nagrody! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Wierszyki plątające języki”.
 • Konkursy: Uwaga! Czytanie uzależnia!
  28 marca - 28 kwietnia 2013
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w konkursie na Demotywator Literacki. Zadanie polega na stworzeniu autorskiego demotywatora promującego szeroko rozumiane: książkę, literaturę, czytelnictwo.
 • Konkursy: Nie przegap szansy, aby zostać pisarzem
  15 lutego 2013
  Masz szansę zabłysnąć swoim talentem literackim! Napisz wiersz lub opowiadanie i wyślij go na XVIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle. Termin składania prac upływa 15 lutego 2013 r.
 • Konkursy: XVIII Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży
  Chcesz zostać pisarzem lub poetą, a na razie piszesz do szuflady? Masz okazję pochwalić się własną twórczością i sprawdzić swoje umiejętności pisarskie biorąc udział w XVIII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.