Konkursy: Nie przegap szansy, aby zostać pisarzem

piątek, 15 lutego 2013
Konkursy: Nie przegap szansy, aby zostać pisarzem

Masz szansę zabłysnąć swoim talentem literackim! Napisz wiersz lub opowiadanie i wyślij go na XVIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle. Termin składania prac upływa 15 lutego 2013 r.
Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  z terenu całej Polski. Każdy młody twórca może wziąć w nim udział jeśli spełni wymagania regulaminu, który można pobrać ze strony MBP w Jaśle. Maksymalnie można nadesłać pięć wierszy i/lub dwa opowiadania. Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a laureaci otrzymają nagrody. Jedną z nich jest publikacja nagrodzonych prac w tomiku wydanym przez Bibliotekę. Udział w konkursie literackim może stanowić pierwszy krok do profesjonalnego pisarstwa. Nie przegap swojej szansy! Zapraszamy przyszłych pisarzy do udziału w Konkursie.
Regulamin konkursu i kartę uczestnika wraz z oświadczeniem można pobrać ze strony biblioteki: www.mbp.jaslo.pl.
Szczegółowe informacje:
Oddział dla Dzieci MBP w Jaśle