Facebook ikonka prawy margines

Konkursy - archiwum 2015

 • Konkursy: Jubileusz jasielski i porcelanowy - finał XX OKLTDiM
  11 września 2015
  Ponad 300 młodych twórców i prawie 800 nadesłanych wierszy i opowiadań - 11 września Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają na uroczysty finał XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży.
 • Konkursy: Jasło w twórczości młodych, młodzi twórcy w Jaśle
  11 września 2015
  11 września 2015 r. Jasło gościło młodych autorów z całego kraju – Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle rozstrzygnęła jubileuszowy XX Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży.
 • Konkursy: Napisz o Jaśle i wygraj! Przedłużenie naboru prac w OKLTDiM
  06 marca - 10 kwietnia 2015
  Lirycznie o Jaśle? Wszystkich młodych ludzi, którym bliska jest poezja i nasza mała ojczyzna zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.
 • Konkursy: Pisz! Twórz! Działaj! Jubileuszowa edycja konkurs literackiego!
  30 stycznia 2015
  Piszesz opowiadania? Tworzysz wiersze? Zacznij działać i weź udział w XX Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży. To może być twój pierwszy krok do sukcesu!
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz