Konkursy: Napisz o Jaśle i wygraj! Przedłużenie naboru prac w OKLTDiM

06 marca - 10 kwietnia 2015
Konkursy: Napisz o Jaśle i wygraj! Przedłużenie naboru prac w OKLTDiM

Lirycznie o Jaśle? Wszystkich młodych ludzi, którym bliska jest poezja i nasza mała ojczyzna zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Z powodu realizacji projektu rozbudowy Jasielskiego Domu Kultury i okresowych utrudnień w działalności Biblioteki, rozstrzygnięcie Konkursu zostanie przesunięte na wrzesień br. W związku z tym zostaje także przedłużony nabór prac konkursowych w kategorii „Liryczne Jasło – moje miasto”. Kategoria ta jest związana z obchodami 650.lecia nadania praw miejskich Jasłu i jest adresowana do uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wiersze zawierające poetycki obraz Jasła należy nadsyłać do 10 kwietnia br. na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Ul. Kościuszki 30
38-200 Jasło

lub składać osobiście w Czytelni Głównej MBP w Jaśle przy ulicy Kościuszki  47.

Jedna osoba może nadesłać maksymalnie 3 utwory. Zaktualizowany regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne w zakładce z prawej strony tekstu.

Połącz lokalność  małej ojczyzny z ogólnopolskim charakterem konkursu! Pisz, twórz, kreuj, działaj!