Facebook ikonka prawy margines

Konkursy - archiwum 2020

 • Urodziny Pippi - rozstrzygnięcie konkursu
  29 października - 30 listopada 2020

  14 listopada w rocznicę urodzin szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren Wydawnictwo Jung-off-ska ogłosiło wyniki ogólnopolskiego konkursu dla Rodzin z okazji 75. Urodzin Pippi - „Lato z Pippi.

 • Konkursy: Być jak Paolini
  29 września 2020

  Każdy twórca chce być dostrzeżony i doceniany. Niektórzy zaczynają pisać od najmłodszych lat i wcześnie osiągają sukces, jak np.
  Sarah J. Maas czy Christopher Paolini. Chcesz być jak oni? Sprawdź swoje umiejętności startując w naszym Konkursie Literackim.

 • Literacki challenge W malinowym gąszczu słów
  24 - 30 września 2020

  W naszej Bibliotece trwa wrzesień z "Balladyną" Juliusza Słowackiego, która jest lekturą tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Dziś zapraszamy do udziału w literackim challenge"u "W malinowym gąszczu słów".

 • Konkursy: 75. Urodziny, czyli Lato z Pippi
  01 lipca 2020

  UWAGA!!! Termin składania prac przedłużony do 5 października 2020.

  Pamiętacie dziewięcioletniego rudzielca z charakterystycznymi, sterczącymi warkoczami i mnóstwem piegów? Ta niezwykła dziewczynka z ogromną fantazją i głową pełną pomysłów na każdą okazję, która mieszka w Willi Śmiesznotce z małpą, Panem Nilssonem i cętkowanym koniem, nie pozostawia obojętnym nikogo, kto ją poznał.

 • Konkursy: Laureaci XXV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło
  05 czerwca 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle maja przyjemność ogłosić wyniki XXV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło.

 • Konkursy: Zostań autorem w Lirycznym Jaśle
  14 - 31 stycznia 2020

  W związku z dużą rozpiętością terminów ferii zimowych w poszczególnych województwach przedłużamy termin składania prac na XXV Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło” do 31 stycznia 2020 (piątek). Decyduje data stempla pocztowego.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz