Konkursy: Czytaj – Polecaj! Akcja – Rekomendacja!

środa, 16 października 2019
Konkursy: Czytaj – Polecaj! Akcja – Rekomendacja!

16 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle nagrodziliśmy czytelników, którzy wzięli udział w Konkursie Czytaj – Polecaj! Akcja – Rekomendacja!

Konkurs, trwający  w okresie od 3 lipca do 31 sierpnia objął wszystkie placówki MBP w Jaśle:  Oddział dla Dzieci i Młodzieży, Wypożyczalnię dla Dorosłych, Czytelnię Główną, Filię nr 1, Filię nr 2 i Filię nr 3. Wzięło w nim udział 130 czytelników w wieku od 6 lat, posiadających własną kartę biblioteczną. Zadaniem uczestników Konkursu było  umieszczanie na planszach tematycznych rekomendacji książek wypożyczonych lub zwróconych w czasie trwania Konkursu.

W każdej z placówek nagrodziliśmy osoby, które zamieściły największą liczbę rekomendacji. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i gadżety reklamowe. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy czytelnikom za udział w Konkursie.

Poniżej lista laureatów Konkursu:

Wypożyczalnia dla Dorosłych
1) ŻUREK – Karolina Gruszka