Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2013

 • O karierze dziennikarza muzycznego. Spotkanie LINK DO PRZYSZŁOŚCI. MŁODZI. INTERNET. KARIERA
  10 kwietnia 2013
  Warto marzyć i konsekwentnie dążyć do celu – przekonywał młodych ludzi dziennikarz muzyczny Łukasz Pieter podczas spotkania 10 kwietnia 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
 • Edukacja: magiczne balony - są jeszcze wolne miejsca!
  06 kwietnia 2013

  Uwolniony balon wznosi się w niebo wyżej, wyżej, dalej ... Czyż nie jest to marzenie przyszłych pilotów lub po prostu amatorów sportów lotniczych? Są jeszcze wolne miejsca na najbliższe zajęcia budowy balonów na ogrzane powietrze, które odbędą się 6 kwietnia o godz. 16:00.

 • Konkursy: Uwaga! Czytanie uzależnia!
  28 marca - 28 kwietnia 2013
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w konkursie na Demotywator Literacki. Zadanie polega na stworzeniu autorskiego demotywatora promującego szeroko rozumiane: książkę, literaturę, czytelnictwo.
 • Kluby: Ogr nie jest taki zły!
  25 marca 2013
  Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4, należący do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, dyskutowali o książce Evy Ibbotson Na tropie ogra.
 • Kluby: Akcja-digitalizacja w Klubie Sieciaka
  21 marca 2013
  Mali Internauci z Klubu Sieciaka niestrudzenie odkrywają możliwości nowych technologii. Podczas czwartkowych zajęć, 21 marca, uczestnicy Klubu Sieciaka zamienili się w specjalistów od digitalizacji.
 • Projekty: Poezja nie może być płaskim zapisem na papierze
  21 marca 2013
  Z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle młodzież jasielskich szkół ponadgimnazjalnych spotkała się z rzeszowskim poetą Dariuszem Pado.
 • Kluby: Literacka kuchnia portugalskiego noblisty w Dyskusyjnym Klubie Książki
  19 marca 2013
  To był „trudny orzech do zgryzienia” - taką opinię wyrazili uczestnicy dyskusji o książce Jose Saramago „O malarstwie i kaligrafii”, która się odbyła 19 marca 2013 r. w Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.
 • Akcje: Cyfrowy świat dla dzieci, młodzieży i dorosłych czyli Tydzień z Internetem w MBP Jasło
  18 - 24 marca 2013
  MBP w Jaśle jak co roku włączyła się w obchody Tygodnia z Internetem. Idea tej ogólnoeuropejskiej akcji jest prosta: przekonać jak najwięcej osób, że korzystanie z Internetu jest proste a jednocześnie znacznie ułatwia codzienne życie. Wszyscy, którzy odwiedzili bibliotekę w dniach 18-24 marca mieli okazje przekonać się o możliwościach Internetu.
 • Kluby: Uroki wielkanocynch przygotowań
  18 marca 2013
  O tym, że świąteczne przygotowania a nawet wypieki mogą być wesołą rodzinną zabawą przekonali się uczestnicy spotkania Klubu Czytających Rodzin pod hasłem „Kolory Wielkanocy”.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz