Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2021

 • Procedura bezpieczeństwa na terenie MBP w Jaśle w czasie pandemii COVID-19
  28 marca 2022

  Procedura bezpieczeństwa na terenie MBP w Jaśle w czasie pandemii COVID-19 - AKTUALIZACJA z dnia 29 marca 2022

  Od dnia 28 marca 2022 r. traci moc punkt II.2. Procedury bezpieczeństwa na terenie MBP w Jaśle w czasie pandemii COVID-19 – aktualizacja z dnia 28.02.2022 r. o brzmieniu: „Użytkownicy Biblioteki są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką.”

   

 • Medal SBP „W Dowód Uznania” dla Doroty Kamińskiej
  31 grudnia 2021

  Z wielką radością informujemy, że nasza koleżanka Dorota Kamińska została uhonorowana przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Medalem „W Dowód Uznania” za zasługi dla bibliotekarstwa oraz SBP.

 • Godziny pracy Biblioteki w okresie świątecznym
  20 grudnia 2021

  Godziny pracy Biblioteki w okresie światecznym.

 • Wesołych Świąt!
  20 grudnia 2021

   

  Wiele radości, nadziei i pomyślności
  z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  i Nowego 2022 roku życzą

  Dyrektor i pracownicy
  Miejskiej Biblioteki Publicznej
  w Jaśle

 • Projekty: Bibliotekarz (ot)WARTY! - podsumowanie działań dla bibliotekarzy
  16 grudnia 2021

  Od maja do listopada 2021 r. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego w ramach projektu „Bibliotekarz (ot)WARTY!” wzięli udział w warsztatach, szkoleniach oraz wizytach studyjnych pozwalających poszerzyć zakres wiedzy merytorycznej, nabyć nowe umiejętności oraz poznać dobre praktyki na płaszczyźnie animacji czytelnictwa.

 • Projekty: Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ! – podsumowanie projektu
  16 grudnia 2021

  O tym, że czytanie i udział w wydarzeniach inspirowanych literaturą to doskonała alternatywa na spędzenie czasu mieszkańcy Jasielszczyzny przekonali się, uczestnicząc w działaniach realizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle w ramach projektu „Biblioteka (ot)WARTA PRZESTRZEŃ!”.

 • Gwiazdkowy prezent dla miłośników e-booków i audiobooków – bezpłatny roczny dostęp do serwisu Legimi.
  15 grudnia 2021

  Z przyjemnością informujemy, że mamy gwiazdkowy prezent dla najaktywniejszych czytelników, którzy w 2021 r. korzystali z serwisu Legimi.

 • Akcje: W krainie Świętego Mikołaja
  06 grudnia 2021

  W poniedziałek, 6 grudnia 2021 r., plac przed Filią nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle wypełnił gwar dzieci oczekujących na Mikołaja. Zanim jednak nastąpiła ta magiczna chwila, był czas na głośne czytanie wierszy mikołajkowych przez Dorotę Woźnicę – Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, Janusza Przetacznika – Prezesa Zarządu Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Jerzego Okarmę – Przewodniczącego Zarządu Osiedla „Jasło-Mickiewicza”.

 • Juniwersytet: Skamieniałości – pamiątki z przeszłości
  04 grudnia 2021

  4 grudnia 2021 studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego zdobywali wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych. Zajęcia poprowadziła Magdalena Jarzębowska – doktor nauk biologicznych, specjalistka od zoologii i ekologii.

 • Juniwersytet: Skamieniałości - pamiątki z przeszłości
  02 grudnia 2021

  W sobotę 4 grudnia 2021 r. dla dzieci z Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odbędą się zajęcia "Skamieniałości - pamiątki z przeszłości". Zajęcia dla wszystkich grup odbędą się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle (ul. Kołłątaja 1, I piętro).