Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2024

 • Osobiste szanse rozwojowe dzięki Unii Europejskiej
  27 kwietnia 2024

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wraz z partnerem wydarzenia Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle zaprasza młodzież, młodych dorosłych oraz ich bliskich na spotkanie „Osobiste szanse rozwojowe dzięki Unii Europejskiej”. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”.

 • Kluby: Tęczowy spektakl na niebie
  25 kwietnia 2024

  Tęcza jest niezwykłym i magicznym zjawiskiem, które wzbudza w nas zachwyt i podziw. Pojawia się na niebie po deszczu, kiedy słońce rozświetla krople wody tworząc spektakularne łuki światła i kolorów. Jest symbolem nadziei, pokoju i harmonii.

 • Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską
  24 kwietnia 2024

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z Ałbeną Grabowską.

 • Jasło Miasto Młodzieży
  19 kwietnia 2024

  Warsztaty rozwojowo-psychologiczne, skutecznego uczenia się, asertywności i samoobrony, zajęcia fotograficzne i poetyckie to wydarzenia, w których miała okazję w ciągu minionych trzech miesięcy uczestniczyć jasielska młodzież w ramach przedsięwzięcia „Jasło Miasto Wiedzy: Miasto Młodzieży”.

 • Wiosno! swą urodą tak potrafisz wzruszać
  16 kwietnia 2024

  Wiosna to niezwykła pora roku, kiedy wszystko kwitnie, a nowa energia tętni w przyrodzie i w ludziach. Motywem przewodnim spotkania Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina” był wiersz Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej „Ogród”.

 • Otwieramy Filię nr 2 MBP w Jaśle w nowej tymczasowej lokalizacji
  11 kwietnia 2024

  Miło nam poinformować, że 15 kwietnia 2024 otwieramy dla Was Filię nr 2 w siedzibie tymczasowej przy ulicy Wincentego Pola 41.

 • Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej – nowy projekt w jasielskiej bibliotece
  11 kwietnia 2024

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle jako jedna z 12 bibliotek w Polsce zakwalifikowała się do obywatelsko-edukacyjnego projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”.

 • Fajne fotki! Bezpłatne warsztaty dla młodzieży
  08 kwietnia 2024

  Na Instagram, Facebook, na pamiątkę, na specjalne okazje – 8 kwietnia zapraszamy jasielską młodzież na bezpłatne warsztaty robienia zdjęć smartfonem!

 • Poezjo! Jesteś zadziwieniem – Święto Poezji w jasielskiej Bibliotece
  21 marca 2024

  Światowy Dzień Poezji ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku zawsze jest okazją do promocji czytelnictwa, literatury, a szczególnie poezji na całym świecie. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle od wielu lat jest wierna tej tradycji. Dzielimy się wówczas ze słuchaczami – wierszem, piosenką, myślą zamkniętą w poetycką formę.

 • Kluby: Wielkanocne spotkanie z tradycją
  21 marca 2024

  Jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Wielkanocy jest jajko. Tradycyjnie malujemy je w różne wzory i kolory, tworzymy z nich piękne świąteczne dekoracje, aby wprowadzić wiosenny klimat do naszych domów.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz