Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2014

 • Akcje: Czytanie - mądra i wielka rzecz!
  01 - 08 czerwca 2014

  Czterdziestu czytających gości, ponad trzydzieści zaangażowanych instytucji, firm i organizacji, prawie czterysta rozdanych książek, oraz ponad siedemset dzieci, które wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami przekonały się, że czytanie to mądra rzecz – to wszystko w jednym niezwykłym tygodniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • Kluby: Festiwal miłości w Valleby
  21 maja 2014

  21 maja  2014r.  w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, spotkaliśmy się w gronie klubowiczów Młodzieżowego  Dyskusyjnego Klubu Książki. Fan Book Soboniów. Na spotkaniu dyskutowano o książce  Martina Widmarka i Helen Willis „Tajemnica miłości”. Jest to kolejna część z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

 • Akcje: Dzieci, rodzice, dziadkowie – czas na Bibliotekę!
  20 maja 2014

  Rodzinny wieczór „BIBLIOgra!”, poszukiwanie skarbu, radosne hocki-klocki, kino czy spacer śladami konfederacji barskiej – za nami XI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Czytanie łączy pokolenia”. Na jaślan, którzy odwiedzili w dniach 8-15 maja Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle czekało sporo atrakcji!

 • Kluby: Po bezdrożach Mongolii
  20 maja 2014
  W środowe popołudnie 20 maja miłośnicy podróży spotkali się z jasielskim podróżnikiem, Piotrem Gogoszem.
 • Kluby: Emocje, moralność i medycyna
  20 maja 2014
  20 maja 2014 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Kopernikus” przy Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w czasie którego dyskutowano o decyzjach podejmowanych przez bohaterów książki Moniki Szwai - Zupa z ryby Fugu.
 • Akcje: Bajki - niezapominajki!
  19 maja 2014

  19 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle – Filia nr 3,  przedszkolaki z Przedszkola nr 9 w Jaśle oraz członkinie Klubu Niezapominajki działającym przy Zarządzie Osiedla „Mickiewicza” Jasło obchodziły Dzień Polskiej Niezapominajki.

 • Kluby: Owce, poezja, stabilność psychiczna
  16 maja 2014
  Jakie jest powiązanie między wiejskim gospodarstwem, folkiem, odpustami i ich kramarskim charakterem, festynami i próbą rozgryzienia fenomenu disco polo? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy spotkania Klubu Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD, które odbyło się 16 maja 2014 r.
 • Akcje: Ogród Dobrych Wróżek
  15 maja 2014

  O przebudzeniu bratka, wierze we własne możliwości i papierowych inspiracjach rozmawiali uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego 15 maja z członkiniami Klubu Poetów i Twórców Ludowych „Michalina” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • Kluby: Na szlakach konfederatów barskich
  15 maja 2014

  15 maja 2014 r. gościem Jasielskiego Klubu Podróżnika w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle był Marian Kozłowski, pasjonat historii, który zaprosił uczestników do dalszych i bliższych podróży szlakami konfederatów barskich.

 • Kluby: Jubileusz 10. lecia Klubu Powiększania Wyobraźni
  14 maja 2014

  14 maja 2014 r. obchodziliśmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle jubileusz 10. lecia Klubu Powiększania Wyobraźni.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz