Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2019

 • Kluby: Czarodziej Max
  26 czerwca 2019

  26 czerwca 2019 Dyskusyjny Klub Książki „Zaczytani” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zgłębiał tajemnice Akademii Rowan.

 • Kluby: Poza schematami - proza Jakuba Małeckiego
  26 czerwca 2019

  Dyskusyjny Klub Książki „Liberatorium” MBP w Jaśle gościł Jakuba Małeckiego, jednego z ważniejszych prozaików młodego pokolenia, autora „Dygotu”, „Śladów” „Rdzy”, „Nikt nie idzie”.

 • Kluby: Jakub Małecki w jasielskiej bibliotece
  26 czerwca 2019

  Dyskusyjny Klub Książki „Liberatorium” MBP w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim, autorem  książek  „Dygot”, „Ślady” „Rdza”, „Nikt nie idzie”.

 • Kluby: Zaproszenie do Akademii Rowan
  26 czerwca 2019

  Dyskusyjny Klub Książki „Zaczytani” zaprasza fanów nadzwyczajnych zjawisk i nauk magicznych na spotkanie 26 czerwca 2019 (środa) o godz. 12.00.

 • Kluby: Być albo nie być i pętla czasu
  25 czerwca 2019

  Czy potrafiłbyś zadecydować, który z twoich przyjaciół ma przeżyć? Czy poświęciłbyś własne życie? Jesteś pewien, że wiesz, jakbyś się zachował? Takie pytania nasunęły się nam po lekturze książki Neverworld wake, o której rozmawialiśmy 25 czerwca 2019  na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • Kluby: Jedno z pięciorga
  25 czerwca 2019

  W życiu zdarzają się dziwne przypadki, ale czy można trafić do pętli czasowej? Zastanowimy się nad tym podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” 25 czerwca 2019.

 • Dla bibliotekarzy: Ebooki w bibliotece
  18 czerwca 2019

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle 18 czerwca 2019 r. zorganizowała szkolenie „Czytelnicy dziś, biblioteki jutra – ebooki w bibliotece”. Uczestniczyli w nim pracownicy bibliotek publicznych powiatu jasielskiego.

 • Cykle: Lato w kolorze…
  17 czerwca 2019

  Jaki kolor ma lato? Niebieski? Złoty? Zielony? A może różowy? Czy kolory mogą wpływać na nasz nastrój? Czy mają znaczenie w kulturze, sztuce oraz w codziennym życiu? Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci Lato w kolorze… W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, Filii nr 1, Filii nr 2 i Filii nr 3 odkryjemy wspólnie bogaty świat barw…

 • Kluby: Delikatność ważki - promocja tomiku Urszuli Czerwińskiej
  14 czerwca 2019

  W upalnym klimacie mięty, cytryny i domowego ciasta odbyła się promocja tomiku  Urszuli Czerwińskiej „Schowane skrzydła” w ramach Klubu Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Kluby: „Schowane skrzydła” - debiut Urszuli Czerwińskiej
  14 czerwca 2019

  Klub Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Urszulą Czerwińską, polonistką, artystką i wielbicielką gry na djembe.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz