Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2022

 • Projekty: Niezwykłe miejsca – spotkanie z Marcinem Szczygielskim
  20 października 2022

  20 października 2022 o godz. 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, w ramach projektu „Biblioteka zawsze po drodze”, odbędzie się spotkanie autorskie dla młodzieży z Marcinem Szczygielskim.

 • Kluby: „Ex machina” i „Kochanek idealny”
  20 października 2022

  Klub Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na rozmowę o filmach „Ex machina” Alexa Garlanda i „Kochanek idealny. Zoe” Drake’a Doremusa.

 • Projekty: Niezwykłe miejsca w czasie i przestrzeni – spotkanie z Marcinem Szczygielskim
  20 października 2022

  20 października 2022 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu „Biblioteka zawsze po drodze” odbyło się spotkanie autorskie dla młodzieży z Marcinem Szczygielskim.

 • Poczytajmy, pogadajmy... w Filii nr 1
  19 października 2022

  Od września rozpoczęliśmy w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle nowy cykl zajęć całorocznych dla dzieci w wieku 6-10 lat „Poczytajmy, pogadajmy”.

 • Kluby: Jesienne bukiety
  18 października 2022

  18 października 2022 roku się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło spotkanie Klubu „Michalina”.

 • Akcje: Urodziny najbardziej znanego Misia
  14 października 2022

  Jak co roku w październiku obchodzimy Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia, a zatem także Urodziny Kubusia Puchatka. Z tej okazji w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie z Misiem o Bardzo Małym Rozumku, na które przybyły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Jaśle.

 • Akcje:Urodziny Kubusia Puchatka
  13 - 14 października 2022

  Jak co roku, w  Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle obchodziliśmy urodziny wszystkich książkowych misiów.

 • Festiwal: Piękno architektury cerkiewnej
  10 października 2022

  Spotkanie z Kamilem Paluszkiem, fotografem, autorem nagrodzonego albumu „Cerkwie w Polsce południowo-wschodniej”, zakończyło cykl wydarzeń XVI Jasielskiego Festiwalu Literackiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • Festiwal: Literackie „drogi i bezdroża” w Ożennej
  08 - 09 października 2022

  8 i 9 października Jasielski Festiwal Literacki przeniesie się z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w Beskid Niski. Wraz z partnerem Festiwalu, Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle - Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Ożennej, zapraszamy na międzypokoleniowy spacer oraz warsztaty literacko-ekologiczne.

 • Festiwal: Literacko, artystycznie i ekologicznie w Ożennej
  08 - 09 października 2022

  8 i 9 października 2022 roku Jasielski Festiwal Literacki przeniósł się z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w Beskid Niski. Wraz z partnerem Festiwalu, Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle - Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Ożennej, zorganizowaliśmy międzypokoleniowy spacer oraz warsztaty literacko-ekologiczne.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz