3,2,1… Emocje! – spektakl i warsztaty w Parku Miejskim

sobota, 01 sierpnia 2020
3,2,1… Emocje! – spektakl i warsztaty w Parku Miejskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! zaprasza najmłodszych do udziału w spektaklu Teatru Uszytego pt. „Kto tam” oraz warsztatach z formami teatralnymi wykorzystanymi w sztuce. Spektakl odbędzie się w Parku Miejskim 1 sierpnia br. (sobota) o godz. 15.00.

Mali widzowie będą mieli okazję poznać niebieskiego zajączka – głównego bohatera przedstawienia. Zajączek nie chce być sam, pragnie spotkać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić…. Czy uda się nawiązać nowe znajomości ze zwierzętami? Przekonają się już niebawem najmłodsi uczestnicy wydarzenia.

Po spektaklu dzieci wezmą udział w warsztatach z formami teatralnymi zwierząt zaprezentowanymi przez krakowskich artystów.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle "FAMILIARIS". W razie niepogody spektakl i warsztaty odbędą się w budynku Jasielskiego Domu Kultury.

Projekt Do CZYTANIA! Gotowi! Start! dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.