Facebook ikonka prawy margines

Cykle: Akademia Wyobraźni - Fantazja i pomysły

czwartek, 19 października 2017
Cykle: Akademia Wyobraźni - Fantazja i pomysły

Od września br. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbywają się zajęcia z  cyklu Akademia Wyobraźni. Są to spotkania dla tych, którzy chcą rozbudzić swoją fantazję  oraz  sprawdzić  czy trudno  wymyślić coś, co choć trochę odbiega od rzeczywistości.

Do tej pory, rozwijając własną pomysłowość, powitaliśmy astronomiczną jesień, zastanawialiśmy się o czym szumią jesienne drzewa i które z nich pasuje do naszych charakterów. Stworzyliśmy oryginalne portrety przyjaciół. Zainspirowani ilustracjami i tekstem Marcina Szczygielskiego Za niebieskimi drzwiami wykonaliśmy własne drzwi do  Krainy Czarów.

Przed nami kolejne wyzwania. Czekają  nas niezwykłe przygody z książkami  Hervègo Tulleta, magia odcisków palców, dźwiękowe esy-floresy, domowe sposoby na tworzenie maskotek i innych zabawek. Zachęcamy do udziału w zajęciach, które pomogą  odkryć nieograniczone możliwości Waszej  wyobraźni.

Zapraszamy dzieci w wieku 6–11 lat do udziału w zajęciach  z cyku Akademia Wyobraźni - Oddział dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kołłątaja 1), 13 446 26 02 wew. 35, dzieci@mbp.jaslo.pl) w środy o godz. 16.00.