Cykle: Poczytajmy, pogadajmy – Filia nr 2

piątek, 16 czerwca 2023
Cykle: Poczytajmy, pogadajmy – Filia nr 2

W każdy czwartek roku szkolnego 2022/2023 w Filii nr 2 odbywały się zajęcia dla dzieci z cyklu „Poczytajmy, pogadajmy". Na spotkaniach poruszaliśmy wiele ważnych zagadnień z życia, świata przyrody i nauki.

Przypominaliśmy sobie zwyczaje świąteczne i nie tylko. Zgłębialiśmy tajniki fizyki, chemii i biologii. Wykonywaliśmy różnego rodzaju prace plastyczne za pomocą ciekawych technik. Wszystko to w oparciu o literaturę dziecięcą piękną i naukową. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wszystkim życzymy udanych wakacji.

Spotkania odbywały się w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy, realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.