Festiwal Nauki - Biblioteka Główna otwarta do 18:00

sobota, 02 października 2021
Festiwal Nauki - Biblioteka Główna otwarta do 18:00

W sobotę 2 października 2021 r. w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się Festiwal Nauki, którego partnerem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. W związku z tym w pomieszczeniach Biblioteki zagoszczą festiwalowe ekspozycje, a biblioteka będzie otwarta dla czytelników do 18:00.

Odwiedzający Festiwal Nauki będą mogli wziąć udział w pokazach, warsztatach i wystawach, które przygotowali m.in. Estrada Tyska, Instytut Badań Kompetencji, Fundacja Wspierania Edukacji Przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle i Jasielski Klub Łączności SP8KJX.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle włączyła się w organizację Festiwalu przygotowując wystawę „Lem”, która powstała dzięki współpracy z Narodowym Centrum Kultury. Będzie ona eksponowana na parterze w Jasielskim Domu Kultury. Natomiast w holu Biblioteki będzie można wziąć udział w pokazach prezentowanych przez Fundację Wspierania Edukacji Przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” oraz obejrzeć ekspozycję zorganizowaną przez Muzeum Regionalne w Jaśle.

Będzie też okazja aby skorzystać ze zbiorów Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, Wypożyczalni dla Dorosłych oraz Czytelni Głównej. Zapraszamy!