Harce, śpiewanki i pogadanki w Klubie Czytających Rodzin

piątek, 05 sierpnia 2011
Harce, śpiewanki i pogadanki w Klubie Czytających Rodzin

Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza wszystkie rodziny, którym bliska jest idea głośnego czytania dzieciom na kolejne spotkanie, które odbędzie się 5 sierpnia o 17:00 w Czytelni Głównej MBP. Tym razem gościem specjalnym będzie pani Barbara Siuta – bibliotekarz i nauczyciel Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle. Zarówno dzieci jak i rodzice z pewnością spędzą ten czas radośnie i aktywnie. Uczestnicy spotkania poznają ciekawe zabawy, śpiewanki, wyliczanki i dowiedzą się, dlaczego warto proponować dzieciom tego rodzaju zajęcia. Będzie również okazja do dyskusji o tym, co ważne dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dzieci. Nie zabraknie także rozmowy o wartościowych książkach oraz głośnego czytania.

Klub Czytających Rodzin MBP w Jaśle działa w ramach programu Rodzinne Czytanie realizowanego przez Fundację ABC XXI „Cała Polska dzieciom”. Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie www.rodzinneczytanie.pl .