Projekty: Językowy zawrót głowy – międzypokoleniowy piknik rodzinny

poniedziałek, 23 sierpnia 2021
Projekty: Językowy zawrót głowy – międzypokoleniowy piknik rodzinny

23 sierpnia 2021 od godz. 12.00 w ramach projektu „Ojczysty – taki bystry!” Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza małych jaślan wraz z rodzicami i dziadkami do udziału w kreatywnych działaniach językowych.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie polszczyzna w wielu odsłonach. Na uczestników czekają zajęcia plastyczne, quizy, zagadki, rebusy oraz zabawy językowe. Przekonamy się, że zdobywać wiedzę o języku można nie tylko w szkolnej ławce, ale również poprzez ciekawe  i różnorodne działania.

Partnerzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle, Zespół Szkół nr 4 w Jaśle, Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle FAMILIARIS.

Patronat medialny: Polskie Radio Rzeszów, Trendy Radio, TVP3 Rzeszów, Telewizja Jasło, Telewizja Obiektyw.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021”.