Facebook ikonka prawy margines

Kluby: M jak miłość

piątek, 22 kwietnia 2016
Kluby: M jak miłość

22 kwietnia 2016 r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie  Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Fan Book Soboniów. Dyskusja dotyczyła książki  Agnieszki Tyszki „Miłość bez konserwantów”.

Życiu gimnazjalistki Neli Solińskiej towarzyszy wiele problemów: choroba podopiecznej Sophie,   rozstanie z chłopakiem, trudna sytuacja w domu i ta nauczycielka matematyki… Ciężko jest ogarnąć wszystkie swoje troski, rozczarowania, obowiązki i znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny.   Dzięki wsparciu bliskich Nela wie jednak, że można znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Zaczyna wierzyć,  że wszystkie problemy – te małe i te duże – można rozwiązać.

Jest  to książka o dojrzewaniu, sile rodzinnej  miłości, radzeniu sobie z przeciwnościami losu. O tym jak ważna jest rodzina, chociaż często o tym zapominamy. Polecam wszystkim nastolatkom z problemami i nie tylko – powiedziała klubowiczka Patrycja.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 1 MBP w Jaśle -   nr tel. 13 448 58 57 lub e-mail: filia1@mbp.jaslo.pl