Kluby: O poezji i nie tylko

poniedziałek, 20 marca 2017
Kluby: O poezji i nie tylko

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki „Fan Book Sobniów”  Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na dyskusję o ulubionych wierszach, poetach i nie tylko. Spotkanie odbędzie się 20 marca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 16.00, ul. Sobniowska 34.

To spotkanie zapowiada się wyjątkowo, bo z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji będziemy rozmawiać o ulubionych wierszach i ich autorach. Zastanowimy się nad tym: Czym jest poezja? i Czy każdy może być poetą? Nie zabraknie także głośnego czytania wybranych przez siebie wierszy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie są nasze ulubione wiersze, koniecznie musicie przyjść na spotkanie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 1 MBP w Jaśle - nr tel. 13 445 58 57 lub e-mail: filia1@mbp.jaslo.pl