Kluby: Pan Kuleczka, Wesoły Ryjek i przyjaciele - spotkanie online z Wojciechem Widłakiem

środa, 18 listopada 2020

Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki „CzytaMY” zaprasza małych i dużych czytelników na spotkanie autorskie online z Wojciechem Widłakiem - pisarzem, twórcą literatury dziecięcej, autorem książek m.in. o Wesołym Ryjku i Panu Kuleczce. Seria o Panu Kuleczce znajduje się na Złotej Liście Książek polecanych do czytania najmłodszym przez Fundację „ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Razem z autorem tego dnia powędrujemy do krainy wyobraźni i fantazji, poznamy Pan Kuleczkę, Wesołego Ryjka i ich przyjaciół.

Spotkanie odbędzie się online za pośrednictwem platformy Zoom 18 listopada 2020r. (środa) o godzinie 16:00. Link dostępny jest na naszej stronie internetowej (w tekście poniżej) oraz na profilu Biblioteki na portalu Facebooku,  będzie on aktywny 10 minut przed spotkaniem:

Instrukcja logowania do platformy Zoom:

W przypadku pierwszego logowania do aplikacji Zoom, po kliknięciu w link należy zainstalować ją na swoim komputerze, następnie kliknąć Join meeting→ Join with computer audio. (Można też zainstalować ją wcześniej). Osoba hostująca spotkanie ze strony biblioteki wpuści uczestnika z tzw. poczekalni na spotkanie. Aby udostępniać innym uczestnikom spotkania swój obraz, należy mieć włączoną kamerę (ikonki mikrofonu i kamery znajdują się w lewym dolnym rogu). Natomiast dźwięk proszę włączyć tylko, gdy będzie potrzeba komunikacji z innymi uczestnikami. Proszę o wcześniejsze sprawdzenie, czy macie Państwo aktywne połączenie z Internetem oraz sprawne i właściwie ustawione kamerę, głośniki i mikrofon.

Dyskusyjny Klub Książki "CzytaMY” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjne Kluby Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach.” Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki oraz WiMBP w Rzeszowie.