Kluby: Pożegnanie zimy z bałwankową rodziną

czwartek, 02 marca 2023
Kluby: Pożegnanie zimy z bałwankową rodziną

Zima zbliża się do końca. To dobry moment, żeby ją pożegnać z bałwankową rodziną, bo bałwan to nieodzowny element zimowej scenerii.

2 marca 2023 r. o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Czytających Rodzin. Poczytamy opowiadania i bajki o śniegowych postaciach, poznamy sympatycznego Olafa z Krainy Lodu. Będzie wesoło, zimowo i „bałwankowo”. Pożegnamy zimę i zaprosimy wiosnę, na którą niecierpliwie czekamy.
Spotkanie odbędzie się 2 marca 2023 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.