Facebook ikonka prawy margines

Kluby: Tajemnice Rades

czwartek, 28 grudnia 2017
Kluby: Tajemnice Rades

Czy chciałbyś poznać Wolne Miasto Rades? Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, kiedy po ulicach, obok zwykłych ludzi, spacerują zmiennokształtni? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, przyjdź na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle 28 grudnia (czwartek) br. o godz. 12.00.

Miriam, tłumaczka i detektyw od spraw nietypowych, tragicznie zginęła podczas poszukiwań tajemniczego mordercy. Toteż, gdy nagle pojawia się w biurze, jej współpracownik Iwan nie może wyjść ze zdumienia i niemal dusi ją z radości. Jak to możliwe, że żyje? Nawet w Rades jest to ewenement.  Czy ktoś zna odpowiedzi na wynikające stąd pytania? Kim jest morderca atakujący paranormalnych mieszkańców? Czy znajomości z wilkołakami i innymi magicznymi istotami pomogą w rozwiązaniu zagadki i pokonaniu niebezpiecznej bestii?

Spotkanie odbędzie się w Strefie Innowacji MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.