Facebook ikonka prawy margines

Kluby: Zaginione miasta

sobota, 10 października 2020
Kluby: Zaginione miasta

Dyskusyjny Klub Książki „CzytaMY” zaprasza młodzież na spotkanie 10 października 2020 r. (sobota) godz. 14:00 do Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Będziemy dyskutować o książce Shannon Messenger „Zaginione miasta – Strażniczka”.

Główna bohaterka to niespełna trzynastoletnia dziewczynka, która wiedzie „niezwyczajne życie” wśród ludzi. Sophie jest telepatką, potrafi zatem słyszeć myśli innych osób. To niesamowita, ale także uciążliwa zdolność. Pewnego dnia Sophie musi porzucić swoją rodzinę i wyruszyć w podróż do miejsca, gdzie będzie doskonalić swoje ponadnaturalne zdolności. Czy uda się rozwikłać tajemnicę jej pochodzenia i celu, dla którego została stworzona? Przekonacie się o tym przychodząc na spotkanie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 3 MBP w Jaśle - nr tel. 13 446 52 25 lub e-mail: filia3@mbp.jaslo.pl