Projekty: 3,2,1… Ciekawość! Literacka dżungla zagadek online

poniedziałek, 09 listopada 2020
Projekty: 3,2,1… Ciekawość! Literacka dżungla zagadek online

W ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygotowała dla dzieci wirtualny pokój zagadek: "3,2,1… Ciekawość! Literacka dżungla zagadek online". Premiera miała miejsce na Facebooku MBP w Jaśle 4 listopada 2020 r.

Nela autorka książek, opisujących jej wyprawy zainspirowała nas do stworzenia wirtualnej przestrzeni zadań i zagadek, opartych na jej przygodach. Uczestnicy gry mieli okazję poznać sylwetkę autorki i dowiedzieć jakie książki posłużyły do stworzenia zabawy. Gra zabrała nas w podróż śladami Neli małej reporterki przez egzotyczne dżunglę, pełną niezwykłych gatunków flory i fauny oraz pokazała jak niezwykły jest świat zwierząt i dzikiej przyrody.

Na graczy czekało wiele tajemnic do rozwikłania, złamanie i zebranie kodu, który umożliwił im dotarcie do celu poszukiwań. Gratulujemy wszystkim, którzy dotarli do celu, a pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w Literackiej dżungli zagadek online, ponieważ gra nadal jest dostępna.

Literacka dżungla zagadek online dostępna w linku poniżej:

"3,2,1… Ciekawość! Literacka dżungla zagadek online"

Ciekawość! Literacka dżungla zagadek online" odbyła się w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło. Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle "FAMILIARIS".