Projekty: Bibliotekarz o krok do przodu przed zmianami!

środa, 17 listopada 2021
Projekty: Bibliotekarz o krok do przodu przed zmianami!

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu „Bibliotekarz (ot)WARTY!” zaprasza  w dniu 17 listopada 2021 pracowników bibliotek publicznych powiatu jasielskiego do udziału w szkoleniu „Pokolenie „Z” w bibliotece. Techniki pracy, organizacja przestrzeni, budowanie oferty dla nowych pokoleń” prowadzonego przez Alinę Łysak (Good Books).

Bibliotekarze podczas szkolenia poszukają odpowiedzi na pytanie w jaki sposób osoby z nowego pokolenia będą chętniej korzystały z usług i zbiorów bibliotek. Poszerzą wiedzę o urządzeniach mobilnych i aplikacjach, z których korzystają wspomniani odbiorcy. Zaprezentowane zostaną także pomysły na organizację przestrzeni bibliotecznej atrakcyjnej dla młodych ludzi.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.