Projekty: "KULT-ura DIALOGU" - warsztaty komunikacji werbalnej i niewerbalnej

poniedziałek, 22 - wtorek, 23 listopada 2021
Projekty: KULT-ura DIALOGU - warsztaty komunikacji werbalnej i niewerbalnej

W dniach 22-23 listopada 2021 w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ!” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędą się warsztaty z dr Barbarą Sokołowską.

Spotkanie będzie poświęcone rozważaniom nad rolą komunikacji we współczesnej kulturze. Zastanowimy się jakie znaczenie w kontaktach międzyludzkich mają słowa i gesty oraz mowa ciała i nasz wygląd. Zajmiemy się również kulturą języka wypowiedzi.

Barbara Sokołowska - doktor nauk humanistycznych, krytyk literacki, ceniona polonistka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle. Autorka recenzji publikowanych m.in. w Nowej Okolicy Poetów, Toposie, Pressjach i Frazie.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP3 Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło, Internetowa Telewizja Południe oraz portale: twojejaslo.pl, mojejaslo.pl, jaslo365.pl, wirtualnejaslo.pl, jaslonet.pl.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół "MAMY NADZIEJĘ".

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.