Facebook ikonka prawy margines

Projekty: Moc możliwości

czwartek, 22 października 2020
Projekty: Moc możliwości

Nie wiesz, kim chciałbyś być w przyszłości? Co zrobić, aby Twoje życie dawało Ci radość i miało cel? Weź udział w spotkaniu online Moc możliwości. Jak radzić sobie z codziennością i dobrze zaplanować swoją przyszłość?

W czwartek 22 października, godzina 9:00-10:30 zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat na spotkanie motywacyjne, podczas którego porozmawiamy na tematy ważne dla młodych ludzi. Opowiemy, jak zadbać o swoją samoocenę i budować pewność siebie. Podpowiemy, co zrobić, żeby lepiej radzić sobie z obniżonym nastrojem i stresem. Pokażemy, jak odważnie sięgać do marzeń i planować swoja przyszłość.
Spotkanie poprowadzi Małgorzata Meisner – pedagog, psycholog, doradca zawodowy, pracująca z  młodzieżą, rodzinami i studentami. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi i szkołami wyższymi. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży, realizuje projekty wspierające dzieci i młodzież.
Spotkanie realizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle przy współpracy z Fundacją Civis Polonus w ramach projektu „Kampanie online na rzecz czytelnictwa młodzieży”.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.
 

1. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Link do spotkania https://us02web.zoom.us/j/84249785097 Link będzie aktywny w dniu spotkania 22.10.2020 od godziny 8:50. Start spotkania o godzinie 9:00.
2. Proszę o wcześniejsze sprawdzenie, czy macie Państwo aktywne połączenie z Internetem oraz sprawne i właściwie ustawione kamerę, głośniki i mikrofon.
3. W przypadku pierwszego logowania do aplikacji Zoom, po kliknięciu w link należy zainstalować ją na swoim komputerze, następnie kliknąć Join meeting→ Join with computer audio. Aby udostępniać innym uczestnikom spotkania swój obraz, należy mieć włączoną kamerę (ikonki mikrofonu i kamery znajdują się w lewym dolnym rogu).