Facebook ikonka prawy margines

Projekty: Wspomnienia z przeszłości – spotkanie z Dominiką Wieszczak

czwartek, 18 - piątek, 19 listopada 2021
Projekty: Wspomnienia z przeszłości – spotkanie z Dominiką Wieszczak

19 listopada 2021 w ramach projektu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ! odbędzie się spotkanie dla młodzieży z Dominiką Wieszczak.

Spotkanie będzie poświęcone powieści „Pustka”, w której zostało zawarte wiele uniwersalnych prawd dotyczących życia i konsekwencji podejmowanych wyborów. Autorka opowie również o swoich inspiracjach oraz początkach przygody z pisaniem, która zaczęła się w naszym mieście od udziału w konkursie literackim, organizowanym przez jasielską bibliotekę.

Dominika Wieszczak – jaślanka, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, autorka powieści „Pustka”, dwukrotna laureatka konkursu literackiego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

Spotkanie odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP3 Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło, Internetowa Telewizja Południe oraz portale: twojejaslo.pl, mojejaslo.pl, jaslo365.pl, wirtualnejaslo.pl, jaslonet.pl.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół "MAMY NADZIEJĘ".

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.