Spotkanie autorskie z Waldemarem Bawołkiem - ODWOŁANE!

czwartek, 23 listopada 2023
Spotkanie autorskie z Waldemarem Bawołkiem - ODWOŁANE!

Informujemy, że z niezależnych od nas przyczyn spotkanie autorskie z Waldemarem Bawołkiem 23.11.2023 zostaje ODWOŁANE!

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu Okamgnienie – wrażliwi na czytanie! zaprasza na spotkanie autorskie z Waldemarem Bawołkiem, pisarzem, autorem m.in. powieści „Skrawki dla Iriny” i zbioru opowiadań „La petite mort”.

Podczas spotkania wysłuchamy fragmentów utworów ciężkowickiego prozaika i dowiemy się ile autobiografizmu jest w kreowaniu jego literackiego świata.

„Moc kreacyjna jego pisarstwa jest tak niezwykła, że pierwsze wrażenia z lektury są niebywale trudne do opisania” – czytamy w recenzji.
Laureat wielu nagród, w tym Nagrody Literackiej Gdynia, za powieść „Pomarli” został nominowany do Nagrody Literackiej „Nike”.

Spotkanie odbędzie się w Sali edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle 23.11.2023 /czwartek/, godz. 17.00, ul. Kołłątaja 1.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.