Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy 28-30 sierpnia 2012

wtorek, 28 - czwartek, 30 sierpnia 2012
Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy 28-30 sierpnia 2012

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście. W środę 29 sierpnia w Oddziale dla Dzieci zachęcamy do tańców-łamańców, gdzie roztańczonym kroczkiem weźmiemy udział w zabawach ruchowych. Także w środę, w Filii nr 1 (ul. Sobniowska 34), poskaczemy i pobiegamy tworząc słoneczny plac zabaw, wypełniony wieloma ciekawymi propozycjami aktywnego spędzania wakacji. We wtorek 28 sierpnia w  Filii nr 2 (ul. Kopernika 8) zapraszamy do tego, by powspominać wakacje i wykonać pocztówki powlekane słonecznymi przygodami. W czwartek 30 sierpnia w Filii nr 3 (ul. Szopena 22), przenosząc się wyobraźnią w nadmorskie klimaty, wykonamy pamiątki znad morza: Rozgwiazdę Marysię, kraba Mikołaja, mewę Mariannę i pozostałych kompanów wakacyjnej zabawy. Wakacyjny piknik edukacyjny, obóz pod żaglami, wesołe wierszyki oraz gry i zabawy w tęczowym tunelu, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka. Wszystkim nadchodzącym spotkaniom towarzyszyć będzie głośne czytanie pełnych psoty i zabawy słowem wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej. Zajęcia odbywają się o godzinie 12.00. Szczegółowy plan na stronie Biblioteki.