Trwa przeprowadzka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

,
Trwa przeprowadzka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przypomina, że w związku z przenosinami do siedziby przy ul. Kołłątaja 1, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Oddział dla Dzieci (ul. Czackiego 2) oraz Czytelnia Główna i CIL (ul. Kościuszki 47) są nieczynne.

Z nowości książkowych oraz prasy można skorzystać w filiach bibliotecznych przy ul. Sobniowskiej 34 (Filia nr 1), ul. Kopernika 8 (Filia nr 2) oraz ul. Szopena 22 (Filia nr 3), które podczas przeprowadzki będą pracowały bez zmian.

Przypominamy również, że jeśli termin zwrotu książek przypadnie że w okresie, kiedy Biblioteka będzie nieczynna, kary regulaminowe będą anulowane.  O wszelkich zmianach związanych z funkcjonowaniem Biblioteki będziemy informować na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl, fanpage Biblioteki oraz za pośrednictwem bibliotecznego newslettera i lokalnych mediów.