Facebook ikonka prawy margines

Akcje: W Misiowej Krainie

wtorek, 14 października 2014
Akcje: W Misiowej Krainie

14 października br. minęła 88 rocznica wydania książki o przygodach „Kubusia Puchatka” A.A. Milne’a. Z tej okazji obchodzone były Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia.

Jak co roku ulubieniec małych i dużych obchodził swoje święto także w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Najmłodsi goście urodzinowego spotkania z entuzjazmem wysłuchali głośnego czytania o przyjęciu na cześć misia o wielkim sercu i złożyli życzenia milusińskiemu jubilatowi. Czego życzyli? „samych słodkich chwil” oraz dużo uśmiechu. Wspólnie pomogli przyjaciołom Kubusia napełnić misiową spiżarnię smakowitymi rybkami, które samodzielnie złowili i odgadywali popularne powiedzenia mieszkańców Stumilowego Lasu. Jak na prawdziwe urodziny przystało miś-jubilat poczęstowała swoich gości ulubionymi przysmakami wszystkich misiów. Nie zabrakło także wesołych piosenek na cześć ulubieńca, a uśmiechom i pożegnaniom z nim nie było końca.
W imprezie urodzinowej w Oddziale dla Dzieci MBP wzięli udział najmłodsi z Przedszkola Miejskiego nr 10 i Bajkowego Prywatnego Przedszkola.