Z książką na wakacje – kiermasz książek

piątek, 21 - sobota, 22 czerwca 2024
Z książką na wakacje – kiermasz książek

W dniach 21-22 czerwca 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na kiermasz książek wycofanych ze zbiorów bibliotecznych.

Będzie to wyjątkowa okazja do nabycia książek w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy pozycje popularnonaukowe (poradniki, przewodniki, słowniki, podręczniki akademickie, opracowania z różnych dziedzin nauki), literaturę piękną (powieści kryminalne, sensacyjne, obyczajowe, historyczne, klasykę polską i obcą) oraz wydawnictwa dla dzieci i młodzieży.

Książki zostały wycofane z księgozbioru Biblioteki jako wieloegzemplarzowe, zdezaktualizowane bądź częściowo uszkodzone i będzie można je nabyć w cenie 2 zł za egzemplarz.

Mamy nadzieję, że wiele spośród książek znajdzie nowych właścicieli, a my w naszej Bibliotece zyskamy miejsce dla nowo kupowanych i oczekiwanych przez czytelników tytułów, które stale powiększają nasz księgozbiór.

Kiermasz odbędzie się w godz. 11:00 - 18:00 /piątek/ oraz 9:00 - 15:00 /sobota/.

Czekamy na Was na skwerze przed Biblioteką, a w razie niesprzyjającej aury zapraszamy do holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.