Aktualności - archiwum 2012

Zajęcia Przystanek Biblioteka Juniwersytecka
  • Kolory wiosennej łąki – spotkanie Klubu Czytających Rodzin
    27 kwietnia 2012
    Wiosna rozgościła się już na dobre, zawitała także do Biblioteki, zatem w piątek 27 kwietnia 2012 r. o 17:00 Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na kolejne wiosenne spotkanie.
  • 26 kwietnia 2012
    Jasielski Klub Podróżnika działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle od kilku lat organizuje spotkania z podróżnikami, prelekcje poświęcone turystyce oraz wystawy.
  • Kluby: Serc polskich bicie
    24 kwietnia 2012
    24 kwietnia 2012 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie klubu „Michalina” z okazji Konstytucji 3 Maja i Międzynarodowego Święta Pracy.
  • Spotkanie Klubu Michalina
    24 kwietnia 2012
    Klub „Michalina” i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zapraszają na spotkanie 24 kwietnia 2012 r. z okazji zbliżających się obchodów Święta Konstytucji 3 Maja i Międzynarodowego Święta Pracy.
  • Spotkanie z Ewą Lipską
    23 kwietnia 2012
    23 kwietnia 2012 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich, gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle była Ewa Lipska.
  • Spotkanie autorskie z Ewą Lipską
    23 kwietnia 2012
    Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich  Miejska Biblioteka Publiczna  w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Lipską, które odbędzie się w Czytelni Głównej  23 kwietnia o godz. 17.00
  • Kluby: Słowa są blade i nijakie
    17 kwietnia 2012
    17 kwietnia 2012 r. członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rozmawiali o książce Szymona Hołowni Ludzie na walizkach: nowe historie.
  • Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
    17 kwietnia 2012
    Dyskusyjny Klub Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na rozmowę o książce Szymona Hołowni Ludzie na walizkach: nowe historie.
  • Zajęcia „Przystanek – Biblioteka Juniwersytecka” – kolejna dawka książkowej magii
    14 kwietnia 2012
    14 kwietnia 2012 r. kolejni studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, by odkryć ciekawy świat książek.
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz