Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2012

 • Nowości Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy
  07 - 09 sierpnia 2012
  Malowanie w wigwamie, misiowa mini galeria, dzień pirata i fabryka cudaków, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.
 • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy zaprasza
  31 lipca - 02 sierpnia 2012

  Dinuś – ostatni dinozaur, figlarne pszczółki, wakacyjny kram różności i gry memory, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.

 • Co nowego w Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy
  24 - 26 lipca 2012
  Minął kolejny tydzień wakacyjnych spotkań w Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Zapraszamy do krótkiej relacji z zajęć odbywających się w Oddziale dla Dzieci i wszystkich filiach.
 • Zostań wolontariuszem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle
  20 lipca - 31 grudnia 2012
  Jeżeli dysponujesz wolnym czasem, chcesz podzielić się swoją wiedzą, zdobyć doświadczenie, zostań wolontariuszem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
 • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy
  19 lipca 2012
  Kraby z karaibskiej plaży, żabbing i jogging z Kumką i Gumką czy pokrzyżowane krzyżówki, to tylko niektóre z atrakcji Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Bibliotece trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci spędzające lato w mieście.
 • Czytanie w kolorach tęczy
  13 lipca 2012
  Mimo deszczowej pogody lipcowe spotkanie Klubu Czytających Rodzin nie było wcale szare i pochmurne. Wszystko za sprawą kolorowych książek, tęczowych barw tunelu i chusty animacyjnej a przede wszystkim uśmiechniętych buzi dzieci.
 • Wakacyjny cykl zajęć: Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy
  03 lipca - 30 sierpnia 2012
  Wakacje z uśmiechem, bez nudy i próżnowania – to jest możliwe! W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle będziemy aktywnie wypoczywać i poznawać słoneczne strony wspólnych spotkań z wyobraźnią.
 • Wystawa: Atrakcje turystyczne powiatu jasielskiego
  01 lipca - 30 września 2012
  Odwiedzających Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle zachęcamy do obejrzenia wystawy „Atrakcje turystyczne powiatu jasielskiego”. Wśród przedstawionych miejsc są m.in. Skansen Archeologiczny "Karpacka Troja", zabytki łemkowszczyzny, Magurski Park Narodowy.
 • Wspomnienia z Biblioaktywnego Szlaku
  29 czerwca 2012
  Od września 2011 do czerwca 2012 Biblioteka gościła dzieci uczestniczące w cyklicznych, cotygodniowych zajęciach w ramach Biblioaktywnego Szlaku z przygodą i dobrą zabawą. Uczestnicy spotkań znajdywali odpowiedź, jak dni poświęcone nauce wypełnić odrobiną fantazji, twórczego myślenia i niezapomnianych wrażeń.
 • DKK: Niezwykle zagmatwane historie
  26 czerwca 2012
  26 czerwca 2012 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Klubowicze dyskutowali o książce Ludwiki Włodek Pra. O rodzinie Iwaszkiewiczów.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz