Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2017

 • Kluby: Florka, Gębolud i Siedmiu wspaniałych - spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel
  31 maja 2017

  31 maja 2017 r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w ramach Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki „Fan Book Soboniów” odbyło się spotkanie autorskie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel.

 • Kluby: ... aby codziennie dziękować za dobro – spotkanie w Klubie „Michalina”
  29 maja 2017

  29 maja 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się wiosenne spotkanie Klubu „Michalina”.

 • Kluby: … gdzie bogiem jest sukces – o książce Marka Rabija
  22 maja 2017

  22 maja 2017 r. w Dyskusyjnym Klubie Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyła się rozmowa o książce Marka Rabija „Życie na miarę”.

 • Akcje: Feeria barw i historii w Parku Miejskim
  19 maja 2017

  19 maja br. w Parku Miejskim w Jaśle w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprosiła najmłodszych jaślan do wspólnej zabawy z kolorem, niekończącymi się opowieściami i dobrym humorem.

 • Akcje: Biblioteka. Oczywiście! – Czar poezji, czytania i dużo dobrej zabawy
  18 maja 2017

  Spotkanie autorskie, zabawy literackie, zagadki i dużo frajdy – za nami XIV  Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Na dużych i małych czytelników, którzy odwiedzili w dniach 8-15 maja 2017 r. Filię nr 1 Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle czekało sporo atrakcji!

 • Akcje: Biblioteka. Oczywiście! – Rodzinnie
  18 maja 2017

  Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle - wzorem lat poprzednich - włączyła się w obchody XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który przebiegał pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!” i zorganizowała w ramach tej akcji zajęcia dla dzieci, seniorów i całych rodzin.

 • Akcje: Biblioteka. Oczywiście! – Przyjaźń na całe życie
  18 maja 2017

  Z okazji XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w dniach 8 – 15 maja 2017 r. przygotowała dla swoich czytelników wiele atrakcyjnych wydarzeń.

 • Akcje: Biblioteka. Oczywiście! Kreatywnie. Ciekawie. Wesoło!
  16 maja 2017

  XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek przebiegający pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”  był w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle świetną okazją, aby przypomnieć, co  można robić w bibliotece, np. rozwijać umiejętności korzystania z nowych technologii, zadać sobie pytania: Dlaczego czytamy? Po co czytamy i jak czytamy?  lub przenieść się do miejsc o jakich nie śniło się nikomu.

 • Edukacja: Kuferek pełen baśni
  16 maja 2017

  O czym marzą księżniczki? Czy złota rybka spełnia wszystkie życzenia? Jak nazywała się dziewczynka, która miała tylko cal wysokości? Dlaczego księżniczka spała na 20 materacach? Tego dowiedziały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Smyk” w Jaśle w czasie zajęć zorganizowanych przez Filię nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w dniu 16 maja 2017 r.

 • Kluby: Jedno życzenie
  15 maja 2017

  15 maja 2017 r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie w ramach Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki „Fan Book Soboniów”. Tym razem młodzi czytelnicy spotkali się także z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Rozmawiano o książce Barbary Kosmowskiej „Pozłacana rybka”.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz