Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2020

 • Słowa kłosem pisane
  17 czerwca 2020

  Z okazji jubileuszu 10-lecia działalności Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, został wydany tomik „Kłosem pisane: 2010-2020”.

 • Czytaliśmy o zwierzętach – XIX OTCD online
  08 czerwca 2020

  30 maja – 7 czerwca, jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle włączyła się w świętowanie obchodów XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom – „Cała Polska czyta  o zwierzętach”. W tym czasie czytaliśmy głośno najmłodszym utwory Marii Konopnickiej i  spotykaliśmy się z dziećmi online za pośrednictwem mediów społecznościowych Biblioteki.

 • Konkursy: Laureaci XXV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło
  05 czerwca 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle maja przyjemność ogłosić wyniki XXV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło.

 • Akcje: XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom online
  30 maja - 07 czerwca 2020
  30 maja – 7 czerwca, jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zachęca dorosłych wraz z dziećmi do wspólnego świętowania obchodów XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom – „Cała Polska czyta o zwierzętach”.
 • Godziny funkcjonowania Biblioteki od 1 czerwca 2020
  29 maja 2020

  Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi godzin i zasad funkcjonowania poszczególnych działów i filii obowiązującymi od 1 czerwca 2020 r. Zasady korzystania z Biblioteki są zgodne z obowiązującymi nas wytycznymi, w szczególności ministerialnymi i Biblioteki Narodowej.

 • Kluby: DKK „Liberatorium” znów w czołówce!
  27 maja 2020
  Miło nam poinformować, że Pani Stanisława Czernik, członkini Dyskusyjnego Klubu Książki „Liberatorium” działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle otrzymała nagrodę Instytutu Książki za recenzję książki Agaty Napiórskiej „Szczęśliwe przypadki Józefa Wilkonia”.
 • Kluby: Filmowe opowieści z krain miododajnych pszczół
  26 maja 2020

  W ramach Klubu Powiększania Wyobraźni MBP w Jaśle na spotkaniu on-line rozmawialiśmy o dwóch filmach, których tematem towarzyszącym były pszczoły.

 • Otwarcie Filii nr 1 i Filii nr 3 (Godziny otwarcia)
  18 maja 2020

  Miło nam poinformować, że swoje funkcjonowanie niebawem rozpoczną pozostałe Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Zasmakuj w bibliotece! Ogólnopolski Tydzień Bibliotek online
  08 - 15 maja 2020
  Niekoniecznie eksperymentujesz w kuchni, ale wyczuwasz smak słowa i cenisz sobie jego oryginalność a zarazem różnorodność i emocjonalność. Czytanie książek łączy różne barwy i smaki słowa, a biblioteka je gromadzi dla Ciebie, byś mógł się nim delektować do woli! 8-15 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek online. Bądź z nami na wspólnym spotkaniu z literaturą i dobrą zabawą!
 • Smakując słowa – XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek online
  08 - 15 maja 2020

  W dniach 8-15 maja 2020 obchodziliśmy XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywał się pod hasłem “Zasmakuj w Bibliotece”. W tym niecodziennym czasie i okolicznościach czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zachęcaliśm y do wspólnego świętowania za pośrednictwem internetu.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz