Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2021

 • Cykle: Joga – Ruch – uważność – książki
  25 sierpnia 2021

  Joga w Bibliotece to spotkania mające na celu nie tylko praktykę asan lecz przede wszystkim  poznanie siebie, spojrzenie do wewnątrz, naukę uważnego i bardziej świadomego życia, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami a przede wszystkim poznanie sztuki relaksacji ciała i umysłu.

 • Cykle: A może Morze? – wakacyjne spotkania w bibliotece
  24 sierpnia 2021

  Wakacje to cudowny czas dla każdego. Wszyscy na nie czekamy i wszyscy zgadzamy się z tym, że mogłyby trwać dłużej. Dlatego warto  je spędzić  jak najlepiej aby mieć wspaniałe wspomnienia, które pozostaną z nami na długie lata. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży uczestnicy spotkań cyklu A może Morze? wyruszyli w podróż, gdzie nie brakowało słońca, złocistego piachu i morskich bałwanów.

 • Joga dla dzieci
  23 sierpnia 2021

  Zapraszamy na stacjonarne zajęcia z jogi dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle - Ruch, uważność, książki.

 • Projekty: Językowy zawrót głowy – międzypokoleniowy piknik rodzinny
  23 sierpnia 2021

  23 sierpnia 2021 od godz. 12.00 w ramach projektu „Ojczysty – taki bystry!” Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza małych jaślan wraz z rodzicami i dziadkami do udziału w kreatywnych działaniach językowych.

   

 • Projekty: Językowy zawrót głowy – zabawy z ojczystym
  23 sierpnia 2021

  23 sierpnia 2021 w ramach projektu „Ojczysty – taki bystry!” Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprosiła małych jaślan wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w kreatywnych działaniach językowych. Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych wydarzenie zostało przeniesione do budynku Biblioteki.

 • Joga dla dorosłych
  20 sierpnia 2021

  Zapraszamy na pierwsze stacjonarne spotkanie z jogą dla dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle: Ruch, uważność, książki.

 • W dniach 23 sierpnia - 2 września 2021 Filia nr 2 - NIECZYNNA
  20 - 27 sierpnia 2021

  Drodzy Czytelnicy informujemy, że w dniach 23 sierpnia - 2 września 2021 Filia nr 2 będzie NIECZYNNA z powodu remontu instalacji centralnego ogrzewania.

 • Z anoreksją na pokładzie – spotkanie z Katarzyną Zachacz
  18 sierpnia 2021

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Zachacz, autorką książki „Z anoreksją na pokładzie. Wyznanie stewardesy” /Wydawnictwo BookEdit/.

 • Anoreksja – choroba krzyku
  18 sierpnia 2021

  18 sierpnia  2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie z Katarzyną Zachacz, autorką książki „Z anoreksją na pokładzie. Wyznanie stewardesy”.

 • Kluby: Kwiaty, zioła, kłosy
  12 sierpnia 2021

  12 sierpnia 2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle tuż przed Świętem Matki Boskiej Zielnej – Marianna Romanek, artystka z Samoklęsk, poprowadziła w Klubie „Michalina” warsztaty układania bukietów.